0
clear
  • Kate Nou-născut Basm Curte Fotografie Fundal Ciuperci de Padure Peisaj Natural de Nunta Fundaluri pentru Fotografie de Studio
  • -20%
  • -20%
Kate Nou-născut Basm Curte Fotografie Fundal Ciuperci de Padure Peisaj Natural de Nunta Fundaluri pentru Fotografie de Studio

Kate Nou-născut Basm Curte Fotografie Fundal Ciuperci de Padure Peisaj Natural de Nunta Fundaluri pentru Fotografie de Studio

RON 119.96

Disponibilitate
Disponibil pentru ordine


Despre brand-ul nostru KATE Suntem un profesionist de fotografie fundal producător. Produsele noastre sunt vizate în principal la nou-nascuti,copii, nunti,sarbatori,zile de naștere și toate momentele memorabile din viata ta. Putem în funcție de cererea fiecărui client să-design unic fondul de produs. Dacă aveți nevoie, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați. Ne puteti contacta prin Ali Express . FAQ :
Q : Ce avantaje despre pânză groasă? O : Maxim fără sudură latime de 300cm. Pot fi spălate și călcate, lumina bine.Folosit atât în interior, cât și de fotografie în aer liber. Q : Cum pot personaliza fundal ? O : (Fundal pe vânzare)puteți trimite informații personalizate și dimensiunea la serviciul nostru pentru clienți ,designerii nostri va proiecta pentru tine. (Fundal nu pe vanzare), puteți trimite imagini sau idei și dimensiune ai nevoie pentru noi , designer-ul nostru va încerca pentru a proiecta o astfel de fundal pentru tine. Q : Cum de a personaliza fundal personalizate? A : puteți trimite personaliza informațiile în funcție de numerele de pe imaginea de aici. Designerul nostru va face imaginea pentru tine,atunci voi trimite imaginea la tine pentru a confirma.

Specificația

Dimensiune (mm):
W 200cmxH 200cm, dimensiuni personalizate, W 150cmxH de 220 cm, W 200cmxH 300cm, W 250cmxH 250cm, W 300cmxH 600cm, W 150cmxH 200cm, W 300cmxH 300cm
Pachet:
Da
Tip:
Spray De Vopsit
Nume De Brand:
kate
Stil:
Copii
Numărul De Model:
CM-HG-351
Material:
Microfibra
Noi Avantaje Materiale:
Nici o cută,poate fi spalat,poate de călcat
Ambalare:
Ori(Pentru că nu cutelor fara rola)
transport:
Transport gratuit sau plata de transport de marfă
aplica:
Interior,Copii,Nunta,Petrecere,Copii,Festival,ect
Dimensiune:
Fixed size and custom size
personalizat:
Personalizat imagine și dimensiune(contactati-ma)
Perioada de stocare:
5 Zile(normal 3 Zile)
cuvinte cheie:
Foto backgound, fotografia fundal
En-gros:
Complet 3 pic, reducere 5%(contactați-mă pentru mai mult)
După vânzarea problema:
Vă rugăm să contactați-mă pentru prima dată

Cu marfa dată pe măsură ce cumpără

Noi Professional10ft x 10ft nunta pictate manual vechi maestru fondul FSE3 , studio foto / muselină de fundal fotografieCaracteristică : 1,Dimensiune : 10ft x 10ft ( fundal Principal este de aproximativ 3,2 m, podea 2,8 m)2,material de Bumbac Moale3,Lumină greutate, Ușor de ori4,Bun decora și absorbanța5,Nu fără Sudură cu subtile cusătură6,marginea Cusute pentru durabilitateDe remarcat : 1,Multistiluri de selecție2,Dimensiunea poate fi personalizat3,se utilizează pentru : studio de fotografiere, rochie de fotografiere, fotografiere nunta portret de fotografiere, 4,companie de fotografiere, publicitate etc.Despre NOI : Trecutul nostru este vopsit cu pistol de pulverizare de mâna unui pictor fabrica direct, astfel încât să putem personaliza ca pe cererea dumneavoastră, și vom inspecta fiecare fond înainte de livrare, de asemenea, vom inspecții aleatorii în fundal pictura! bătrânul maestru fundalDacă aveți nevoie de diferite dimensiuni , plz lasati mesaj sau trimite email direct la mine : ) Fabrica de Show

10ft*10ft Pictate manual Muselină de fotografie, Fundaluri,cel mai bun studio foto fundaluri A0378 pentru nuntă, copii,adult si pet,camera de serviciuDescriere : 1 ,fundal Fotografie serie de muselină este pictat manual cu mai multe dimensional stil pentru o frumoasa fotografie de fundal.2, Ambele vopsea și de vopsea sunt formulate și folosite pentru a menține muselină moale și flexibil.3, Fiecare este artizanale ca o piesa de arta originala și va conține diferențe care fac de fundal unic.4 , Acesta este un bumbac fără sudură de muselină de fundal.5, fundalul este 10ft*10ft(3m*3m) ,suficient de mare pentru cele mai multe, fotografie, cum ar fi de a filma full fotografii portret de un mic grup de oameni sau de a oferi un fundal complet pentru o varietate de ipostaze de un model întro așezat, în picioare sau chiar în poziție culcat...

Bine ati venit la FOTOKEEN FOTOGRAFIE Magazin ,există multe stiluri diferite de echipamente fotografice la vanzare!!!!!!!!!3x6 M Pictate manual fantezie Vechi maestru muselină FOTO BACKDROPwedding,100% bumbac fotografie portret de fundal personalizate 734Caracteristică : 1,Dimensiune : ( DIMENSIUNI pot fi personalizate ca pe cerința dvs...

11178 prodFierbinteFuncții : blocare Rapidă design Acceptă USB firmware upgrade Acceptă "622" modul de comunicare,"560RX" modul de comunicare Compatibil flash mode : ETTL (II) / Manual / Multi Compatibil Shutter sync : 1 perdea, a 2a cortină, high speed sync (HSS / FP), Max 1 / 8000s sincroniza viteza de Control de la distanță flash folosind blițul aparatului foto control meniu ecran (de la Distanță Modul de Control) de Sprijin ETTL / Manual / Multi mode flash se amestecă folosind (Mix Modul de Control) Flash pe hotshoe de emițător suportă ETTL Suport Flash Compensarea Expunerii (FEC) Suport Flash exposure Bracketing (FEBRUARIE) Suport Flash Blocarea Expunerii (FEL) de Sprijin modeling Flash Suport ETTL grup de raport (TOATE / O : B / : B C) Manualul de Sprijin / Multi grup (TOATE / O : B / A : B : C) Suport flash zoom (automată, manuală) Asistență AF assist beam emițător(AF Lamp) Suport PC port triggering strobe flashuri și suport 1, A 2a cortină / HSS (Super Sync) Suport LCD Live view declanșarea Suport de fotografiere continuă de mare viteză de declanșare Setările salvate automat Compatibil cu TOATE Yong Nuo / Canon EXII serie de flashuri de Sprijin singlecontact de camera si flash de declanșare (max sincronizare de viteză este de 1 / 250s)Compatibil Cu : YN622 C YN560TX RF603 II, RF605

Profesionale 10ft*10ft Pictate manual Muselină Fundaluri,cel mai bun studio foto fundaluri A0365 pentru copii, pentru adulți și pentru animale de companieDescriere : 1 ,fundal Fotografie serie de muselină este pictat manual cu mai multe dimensional stil pentru o frumoasa fotografie de fundal.2, Ambele vopsea și de vopsea sunt formulate și folosite pentru a menține muselină moale și flexibil.3, Fiecare este artizanale ca o piesa de arta originala și va conține diferențe care fac de fundal unic.4 , Acesta este un bumbac fără sudură de muselină de fundal.5, fundalul este 10ft*10ft(3m*3m) ,suficient de mare pentru cele mai multe, fotografie, cum ar fi de a filma full fotografii portret de un mic grup de oameni sau de a oferi un fundal complet pentru o varietate de ipostaze de un model întro așezat, în picioare sau chiar în poziție culcat...

~Bine ati venit la magazinul nostru~ Suntem un profesionist de fotografie fundal producător.Noastre în principal fundaluri pentru nouNascuti,Copii,Adulti,Familie,Etapă de Nunta,Ziua de nastere&Petrecere de Vacanță,Tort si fotografie Alimente.Ne străduim să oferim cea mai înaltă calitate, servicii excelente și incredibil cel mai mic pret pentru tine.Dacă aveți orice întrebăriplz nu ezitați să convone și vom fi bucuroși să vă răspundă în 24 de ore.MaterialArt Tesatura este cel mai vandabil material, acest material este lumina, nonrezistent la apa, ușoară diafane, altele decât nonreflectorizante, pe care estepotrivit pentru utilizarea în interior...

Noi Professional10ft x 10ft nunta pictate manual peisaj de fundal fundal FSE8 ,studio foto fundal,fundal foto de muselinăCaracteristică : 1,Dimensiune : 10ft x 10ft ( fundal Principal este de aproximativ 3,2 m, podea 2,8 m)2,material de Bumbac Moale3,Lumină greutate, Ușor de ori4,Bun decora și absorbanța5,Nu fără Sudură cu subtile cusătură6,marginea Cusute pentru durabilitateDe remarcat : 1,Multistiluri de selecție2,Dimensiunea poate fi personalizat3,se utilizează pentru : studio de fotografiere, rochie de fotografiere, fotografiere nunta portret de fotografiere, 4,companie de fotografiere, publicitate etc.Despre NOI : Trecutul nostru este vopsit cu pistol de pulverizare de mâna unui pictor fabrica direct, astfel încât să putem personaliza ca pe cererea dumneavoastră, și vom inspecta fiecare fond înainte de livrare, de asemenea, vom inspecții aleatorii în fundal pictura! bătrânul maestru fundalDacă aveți nevoie de diferite dimensiuni , plz lasati mesaj sau trimite email direct la mine : ) Fabrica de ShowAnunț Important : Noi nu suntem responsabili pentru orice taxe tarifelor la destinație vamală...

Professional10ft*10ft Muselină Fundaluri,Ideea de Fotografie Backdrop6044,de înaltă calitate, cravatăvopsite Muselină Fondul pentru nunti,copii Realizat din materiale rezistente muselină material 100% bumbac pentru a absorbi lumina și ajuta la eliminarea reflecție Complet fără sudură; a făcut dintro bucată de materia Mașină de spălat; permite 58% pentru contracție Ondulată dea lungul marginilor pentru a împiedica lacrimile Lumină greutate, Ușor de ori mai mare Varietate de alegere pentru yoAmbalare : fiecare px întrun sac PPCălduros atenție : Pentru fiecare context este vopsea de mână, astfel încât culorile și imaginea pot varia ușor de la secțiunea afișate în galerie fotoIn special,avem multe dimensiuni de mai jos,va rugam sa lasi un mesaj atunci când aveți nevoie .Fabrica De Show

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

New Sosire 3m*5m TyeMor de Muselină nunta Fondul F5741,fotografie, fundaluri pentru familie,Copii, Animale de companie, Studio, Servicii PersonalizateCaracteristică : Fabricat din durabil muselină material Dimensiune : 3*5m( poate fi personalizat ) 100% bumbac pentru a absorbi lumina și ajuta la eliminarea reflecție Complet fără sudură; a făcut dintro bucată de materia Mașină de spălat; permite 58% pentru contracție Ondulată dea lungul marginilor pentru a împiedica lacrimile Lumină greutate, Ușor de ori mai mare Varietate de alegere pentru yoAmbalare : fiecare px întrun sac PP Special,avem multe dimensiuni de mai jos,va rugam sa lasi un mesaj atunci când aveți nevoie .Design Special : Mai multe culori pentru a alege : Călduros atenție : Pentru fiecare context este vopsea de mână, astfel încât culorile și imaginea pot varia ușor de la secțiunea prezentate in galeria de poze.De asemenea, diferențele de culoare pot fi cauzate de alte motive, cum ar fi culoarea de reflecție în monitor, iluminare, fundal etc.

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Prodcaracteristici : Calculatorimprimate pentru realism, mai veșnică Fotografiile arata ca modelul este de fapt acolo Poate fi atârnat sau atârnat ușor, greutate redusă și manevrare ușoară...

Fără fir de Control de la Distanță de Eliberare a Declanșatorului pentru Sony A100 A200 A230 A290 A300 A33 A35 A350 A37 A390 A450 A500 A55 A550 A560 A57 A580 A65Privire de ansambluXIT fără Fir Control de la Distanță este conceput special pentru autoîmpușcat, împușcat de grup și animal împușcat...

Dacă vrei fără sudură, lavabil, fără riduri material, vă rugăm să vizitați acest link : Vă rugăm să scrieți numărul de imagine doriți, în caz contrar, I se va trimite prima imagine.NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Aceasta este o 5x7ft fundal.Materialul este vinilNu de buzunarComputerimprimate pentru realism.Fotografiile arata ca modelul este de fapt acolo, nu de desene animate aici.Nu este disponibil oriunde în altă parte.Imprimate pe fibre chimice materiale pentru greutate redusă și manevrare ușoară.Excelent tratament de culoare și detaliu realist.Ideal pentru studio, club, un eveniment sau o fotografie acasă.Un frumos, versatil fundal și o operă de artă.Fundalul este de brand nouCaracteristici Material : 1...

introducere : Asigurațivă că aparatul de fotografiat este perfect stabilă și imobilă atunci când utilizați un trepied și să ia mai clare imagini cu acest declanșator de la distanță.Vibrațiile cauzate de actul de apăsarea declanșatorului sunt, din păcate, inevitabil, și fiecare fotograf știe cât de frustrant este sa vezi o mare lovitură distrde blur de mișcare a dispozitivului...

Profesionale 10ft*10ft Pictate manual Muselină Fundaluri,cel mai bun studio foto fundaluri A0369 pentru copii, pentru adulți și pentru animale de companieDescriere : 1 ,fundal Fotografie serie de muselină este pictat manual cu mai multe dimensional stil pentru o frumoasa fotografie de fundal.2, Ambele vopsea și de vopsea sunt formulate și folosite pentru a menține muselină moale și flexibil.3, Fiecare este artizanale ca o piesa de arta originala și va conține diferențe care fac de fundal unic.4 , Acesta este un bumbac fără sudură de muselină de fundal.5, fundalul este 10ft*10ft(3m*3m) ,suficient de mare pentru cele mai multe, fotografie, cum ar fi de a filma full fotografii portret de un mic grup de oameni sau de a oferi un fundal complet pentru o varietate de ipostaze de un model întro așezat, în picioare sau chiar în poziție culcat...

Please wait...