0
clear
  • 3x6M Pictate manual fantezie pitoresc muselină FUNDAL FOTOGRAFIE de nunta,bumbac fotografie portret de fundal personalizate 659
  • -20%
  • -20%
3x6M Pictate manual fantezie pitoresc muselină FUNDAL FOTOGRAFIE de nunta,bumbac fotografie portret de fundal personalizate 659

3x6M Pictate manual fantezie pitoresc muselină FUNDAL FOTOGRAFIE de nunta,bumbac fotografie portret de fundal personalizate 659

RON 352.00
RON 334.00

Disponibilitate
Disponibil pentru ordine

Bine ati venit la FOTOKEEN FOTOGRAFIE Magazin ,există multe stiluri diferite de echipamente fotografice la vanzare!!!!!!!!!
3x6 M Pictate manual fantezie Vechi maestru muselină FOTO BACKDROPwedding,100% bumbac fotografie portret de fundal personalizate 734
Caracteristică :
1,Dimensiune : ( DIMENSIUNI pot fi personalizate ca pe cerința dvs. )
2, 100% material de Bumbac Moale
3,Lumină greutate, Ușor de ori
4,Bun decora și absorbanța
5,Nu fără Sudură cu subtile cusătură
6,marginea Cusute pentru durabilitate
De remarcat :
1,Multi-stiluri de selecție
2,Dimensiunea poate fi personalizat
3, se utilizează pentru : studio de fotografiere, rochie de fotografiere, fotografiere nunta portret de fotografiere, 4,companie de fotografiere, publicitate, zi de naștere/petrecere de familie și în interior/în aer liber, portret, etc.
Despre NOI : Suntem Producator de Fotografie fundal, care are 10 ani de experiență în această industrie.Astfel, vom oferi un preț rezonabil, de înaltă calitate, servicii mai bune, timp de livrare prompte pentru tine.Orice întrebare ,lăsa un mesaj și vom încerca noastre cele mai bune pentru a vă sprijini în orice moment .
Pachetul inclusiv : fiecare pc-ul într-un Sac PP
Călduros atenție : 1,Deoarece fiecare fundalul este complet manual, astfel încât culorile și imaginea pot varia ușor de la secțiunea prezentate in galeria de poze. Dacă te deranjează asta , pls nu face ordine , vă mulțumesc pentru amabilitate înțelegere : ) 2,Fundal de culoare poate freca ușor în timpul utilizării, ca urmare a parte, procesul de vopsire. Nu spălați sau curățați aceste fundaluri. Vă mulțumim pentru considerare în avans .
avem mai multe dimensiuni și fotografii de mai jos,va rugam sa lasi un mesaj atunci când aveți nevoie .
Atelierul nostru și procesul de producție :

Specificația

Dimensiune (mm):
3x 4m, 3x 5m, 3x 6m
Stil:
Bătrânul Maestru
Pachet:
Da
Numărul De Model:
659
Nume De Brand:
FOTOKEEN
Material:
Muselină
Tip:
Pictate Manual
OEM:
pot fi acceptate
Dimensiune:
could be customized
Materiale si dimensiuni:
Pot fi personalizate
is_customized:
Yes
cuvinte cheie:
nunta de fundal de fundal

Cu marfa dată pe măsură ce cumpără

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

(Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Vă rugăm să rețineți : cele Mai multe dimensiuni de fundal este în 1 bucată , NUMAI că ambele dimensiuni lățime și înălțime sunt peste 10ft / 3 M va fi articulate împreună cu 2 sau mai multe părți...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

(Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Bine ati venit la FOTOKEEN FOTOGRAFIE Magazin ,există multe stiluri diferite de echipamente fotografice la vanzare!!!!!!!!!Professional10 X20ft fotografie pitoresc vintage fundal de ecran,pictate manual muselină ușa fundaluri foto pentru studio foto F5000Caracteristică : Dimensiune : 10ft x 20ft / 3m x 6m, ( fundal Principal este de aproximativ 3,2 m, podea 2,8 m) Moderne de Imprimare fără sudură de Muselină de Fundal Fotografie Fiecare fundalul este pictat manual, fiecare model este unic Luminăgreutate și ușor de fold & store Adaugă versatilitate pentru orice setup Include cusute în tija de buzunar pentru o montare usoara la fondul staDe remarcat : 1,Multistiluri de selecție2,Dimensiunea poate fi personalizat3, se utilizează pentru : studio de fotografiere, rochie de fotografiere, fotografiere nunta portret de fotografiere, 4,companie de fotografiere, publicitate, zi de naștere / petrecere de familie și în interior / în aer liber, portret, etc...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Marca KateÎn vederea unei mai bune pentru a satisface nevoile pieței, Kate compania au găsit microfibră material(bumbac).Mereu vom înțelege nevoile clienților și de a face cele mai bune de fundal pânză.Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști.Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc.Putem în funcție de cererea fiecărui client sădesign unic fondul de produsDacă aveți nevoie de fundal personalizate vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.Ne puteti contacta prin aliexpress pentru mesaj sau email.Vă rog să observați : Material : microfibra (postav,pânză de bumbac)1 .Fiecare bucată de fondul va avea un buzunar, de buzunar este gratuit,este ușor pentru a închide,poate advoid cute.2.Maximă fără sudură latime de 300cm;3.Veți primi doar fundalul fără stand.4.Toate fundalurile va fi trimis de pliat,pentru că material mai gros, fără riduri profunde problema.Dacă ai nevoie de alte dimensiuni,nu ezitați să contactați cu mine.1...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Material : Pictorial pânză( Nylon Oxford tesatura )Material Greutate : 150 G / MP.tip : imprimare de transfer de CăldurăPachet Dimensiuni : 25cm x 35cm x 6cm (9.84 x 13.78 în x 2,36 inci)Material : Pictorial pânză(de vinil, pânză)Material Greutate : 120 GSM.tip : digital printingCaracteristici : Lumina absorbant , Nonreflectorizante , de buzunar ,calculatorimprimate pentru realism.Pentru : nunta, adulți, copii, petrecere de vacanță, comerciale, de muncă, anunț de afișare etc.Imaginea de referință : (fundal este folosit pentru a simula peisajul actual)Un fel de memento : Clienții internaționali, vă rugăm să rețineți că prețul total al comenzii nu include oricetaxele vamale sau taxele...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

1 Durabil, rezistent la apa, praf, antirid purta decât pe hârtie fundal.2 Design deosebit, de o parte este rogojini, și o altă parte este buna.3 100% de înaltă calitate din PVC material folosit în procesul de fabricație de care cu siguranță nu va dezamăgi.4...

Dimensiune : 3x3 MMaterial : Pictorial pânză(de vinil, pânză)Material Greutate : 120 GSM.tip : digital printingCaracteristici : Lumina absorbant , Nonreflectorizante , de buzunar ,calculatorimprimate pentru realism.Pentru : nunta, adulți, copii, petrecere de vacanță, comerciale, de muncă , anunț de afișare etc.Imaginea de referință : (fundal este folosit pentru a simula peisajul actual)Dacă vă place imaginea,scrie numărul.lasa un mesaj pentru mine.(Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate...

Cald Sfat : transport Gratuit este cel mai costeficiente exprima,dar asta un pic mai mult timp pentru transport,Dacă te superi,te rog atent alegere sau contactatine consulte expediate express...

Sfat Cald : Implicit au ferestre din podea,Dacă nu vrei să te podea, vă Rugăm să lăsați un mesaj să ne dea Transport gratuit este cel mai costeficiente exprima,dar asta un pic mai mult timp pentru transport,Dacă te superi,te rog atent alegere sau contactatine consulte expediate express...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Marca KateÎn vederea unei mai bune pentru a satisface nevoile pieței, Kate compania au găsit microfibră material(bumbac).Mereu vom înțelege nevoile clienților și de a face cele mai bune de fundal pânză.Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști.Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc.Putem în funcție de cererea fiecărui client sădesign unic fondul de produsDacă aveți nevoie de fundal personalizate vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.Ne puteti contacta prin aliexpress pentru mesaj sau email.Vă rog să observați : Material : microfibra (postav,pânză de bumbac)1 .Fiecare bucată de fondul va avea un buzunar, de buzunar este gratuit,este ușor pentru a închide,poate advoid cute.2.Maximă fără sudură latime de 300cm;3.Veți primi doar fundalul fără stand.4.Toate fundalurile va fi trimis de pliat,pentru că material mai gros, fără riduri profunde problema.Dacă ai nevoie de alte dimensiuni,nu ezitați să contactați cu mine.1...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Cald Sfat : transport Gratuit este cel mai costeficiente exprima,dar asta un pic mai mult timp pentru transport,Dacă te superi,te rog atent alegere sau contactatine consulte expediate express...

Producția de imagine : (Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Please wait...