0
clear
  • YongNuo YN-622C-TX,YN622C-TX,YN-622CTX E-TTL LCD wireless flash controller wireless flash trigger Pentru Canon DSLR
  • -20%
  • -20%
YongNuo YN-622C-TX,YN622C-TX,YN-622CTX E-TTL LCD wireless flash controller wireless flash trigger Pentru Canon DSLR

YongNuo YN-622C-TX,YN622C-TX,YN-622CTX E-TTL LCD wireless flash controller wireless flash trigger Pentru Canon DSLR

RON 160.00

Disponibilitate
Disponibil pentru ordine


## **Campatible Listă : **
* Campatible camera : Canon EOS Seria DSLR
* Camerele compatibile cu cablu de eliberare a declanșatorului (părți) :
* LS-2.5/C1 : 60 D, 70 D, 400 D Serie, 500 D Serie, 600 D Serie, 1000 D Serie
* LS-2.5/C3 : 40 D, 50 D, 7 D, Seria 1 D, 5 D Serie
## **Funcțiile Acceptate Listă : **
* Ecran LCD de afișare, și multi-butoane pentru operare rapida
* Firmware-ul poate fi actualizat prin intermediul interfață
* Suportă funcția de eliberare obturator fără fir
* Distanta focala(zoom) a/B/C trei grupuri flash pot fi ajustate separata
* Suport TTL raportul O : B / A : B : C
* AF-assist beam emițător funcția (poate fi dezactivat)
* Modul bliț : GR(gruparea flash)/E-TTL(II)/Multi-flash
* Sprijină utilizarea mixtă de E-TTL(II) Modul bliț manual model sau super sync(SS) din A/B/C, grup flash
* Compensarea expunerii sau flash de ieșire a/B/C trei grupe de flash-uri pot fi ajustate separat
* Shutter Sync : 1-sincronizare perdea, 2-perdea de sincronizare și sincronizare la viteză ridicată, cea mai mare viteza de sincronizare este de 1/8000s
* Suportă FEC, FEB, FEL
* Suportă modelarea flash
* Suport flash zoom(automată, manuală)
* Super Sync (SS) timp de întârziere de ajustare, pentru o mai mare viteză x-sync decât camera permite
* Setări salvate automat
* Flash semnalului de sincronizare pot fi introduse prin intermediul PC-ului port
* Sprijină de bază flash trigger (max sincronizare de viteză este de 1/250s) din hot shoe standard (Non canon corp)
**Funcțiile de mai sus trebuie să fie utilizate cu YN-622 C transeiver.** Piese de funtions se poate referi la producătorul aparatului de fotografiat și flash (FEL, Modeling Flash)
## **Caietul de sarcini : **
* Tip sistem : Digital FSK 2.4 GHz wireless controller
* Distanta : 100 M
* Canal : 7
* Modul bliț : GR(E-TTL(II), manual, Super Sync)/E-TTL(II)/Multi-flash
* Modul de sincronizare : 1-cortina, 2-perdea, Sincronizare la Viteză Ridicată(HSS)
* Grupuri : 3 Groups(A/B/C)
* Max Viteza de Sincronizare : 1/8000 S
* Trigger Interfata : Hot-Shoe, PC port
* Eliberare a declanșatorului de interfață : 2.5 MM de eliberare a Declanșatorului de interfață
* TTL : Raport de Suport
* USB Firmware Upgrade : Suport
* AF Assist Beam Emițător : Suport
* Zoom : Suport
* Baterie : AAx2
* Stand-by timp : 120h
* Dimensiuni : 89.5 x 53 x 39mm
* Greutate : 82g
## **Pachetul Include : **
* 1 x LS-2.5/C1
* 1 x LS-2.5/C3
* 1 x YN-622 C-TX
* 1 x Manual
Yongnuo YN-622 C, Wireless ETTL HSS 1/8000 S Flash Trigger 2 Transceivere pentru Canon 1100 D 1000 D 650 D 600 D 550 D 7 D 5 DII 40 D 50 D NE$ 77.85 /set
Yongnuo YN-622 C RX, YN 622 C Singur Transceiver Wireless TTL Flash Trigger pentru Canon 1100 D 1000 D 650 D 600 D 550 D 7 D 5 DII 40 D 50 D NE$ 39.59 /bucata
Yong Nuo YN-622 N-TX i-TTL LCD wireless flash controller wireless flash trigger transceiver Pentru Nikon DSLR NE$ 59.

Specificația

Nume De Brand:
YONGNUO
Compatibil Marca:
CANON
Pachet:
Da
Numărul De Model:
YN-622C-TX
Tip:
Wireless

Cu marfa dată pe măsură ce cumpără

Noi Professional10ft x 10ft nunta pictate manual peisaj de fundal fundal FSE8 ,studio foto fundal,fundal foto de muselinăCaracteristică : 1,Dimensiune : 10ft x 10ft ( fundal Principal este de aproximativ 3,2 m, podea 2,8 m)2,material de Bumbac Moale3,Lumină greutate, Ușor de ori4,Bun decora și absorbanța5,Nu fără Sudură cu subtile cusătură6,marginea Cusute pentru durabilitateDe remarcat : 1,Multistiluri de selecție2,Dimensiunea poate fi personalizat3,se utilizează pentru : studio de fotografiere, rochie de fotografiere, fotografiere nunta portret de fotografiere, 4,companie de fotografiere, publicitate etc.Despre NOI : Trecutul nostru este vopsit cu pistol de pulverizare de mâna unui pictor fabrica direct, astfel încât să putem personaliza ca pe cererea dumneavoastră, și vom inspecta fiecare fond înainte de livrare, de asemenea, vom inspecții aleatorii în fundal pictura! bătrânul maestru fundalDacă aveți nevoie de diferite dimensiuni , plz lasati mesaj sau trimite email direct la mine : ) Fabrica de ShowAnunț Important : Noi nu suntem responsabili pentru orice taxe tarifelor la destinație vamală...

Despre brandul nostru KATE Suntem un profesionist de fotografie fundal producător Produsele noastre sunt vizate în principal la nounascuti,copii, nunti,sarbatori,zile de naștere și toate momentele memorabile din viata ta...

Professional10ft*20ft TyeMor de Muselină fotografie de studio recuzită DM777 ,studio nunta de fundal,muselină fundaluri pentru fotografie Recomandate : Descriere : Dimensiune : 10ft*20ft / 3*6m Realizate din durabil muselină material 100% bumbac pentru a absorbi lumina și ajuta la eliminarea reflecție Complet fără sudură; a făcut dintro bucată de materia Mașină de spălat; permite 58% pentru contracție Ondulată dea lungul marginilor pentru a împiedica lacrimile Lumină greutate, Ușor de ori mai mare Varietate de alegere pentru tineAmbalare : fiecare px întrun sac PPAplicație : este perfect pentru orice profesionist sau amator foto de fotografiere...

Fără fir de Control de la Distanță de Eliberare a Declanșatorului pentru Sony A100 A200 A230 A290 A300 A33 A35 A350 A37 A390 A450 A500 A55 A550 A560 A57 A580 A65Privire de ansambluXIT fără Fir Control de la Distanță este conceput special pentru autoîmpușcat, împușcat de grup și animal împușcat...

~Bine ati venit la magazinul nostru~ Suntem un profesionist de fotografie fundal producător.Noastre în principal fundaluri pentru nouNascuti,Copii,Adulti,Familie,Etapă de Nunta,Ziua de nastere&Petrecere de Vacanță,Tort si fotografie Alimente.Ne străduim să oferim cea mai înaltă calitate, servicii excelente și incredibil cel mai mic pret pentru tine.Dacă aveți orice întrebăriplz nu ezitați să convone și vom fi bucuroși să vă răspundă în 24 de ore.MaterialArt Tesatura este cel mai vandabil material, acest material este lumina, nonrezistent la apa, ușoară diafane, altele decât nonreflectorizante, pe care estepotrivit pentru utilizarea în interior...

Despre noiSuntem un profesionist de fotografie fundal producător, avem propria noastră fabrică și echipa de profesionisti.Nostru fundaluri sunt vizate în principal la nounăscuți, copii, adulți, sarbatori, aniversari, nunti, etc.Designerii nostri pot proiecta o varietate de decoruri în funcție de nevoile fiecărui client.Dacă ai nevoie de custom fundal, vă rugăm să nu ezitați să contactați u s.Țesătură de poliesterGros,durabil,luminoase de culoare,mai bine imprimare de calitate.Poate fi folosit de mai multe ori,potrivite pentru fotografi si studiouri foto.Este o alegere perfecta pentru fotografi.Notă : Poliester pot fi spălate,nu va dispărea.Puteți săl utilizați în / în aer liber.Oxford tesaturaRelativ subțire (de asemenea, durabil),mai ieftin decât poliester fundal.Pot fi spălate și călcate de a elimina cutele.Poate fi folosit de mai multe ori,potrivite pentru fotografi si studiouri foto.Tesatura de vinilSubțire (de asemenea, durabil),usor,mai ieftin decât poliester fundal.Este potrivit pentru utilizarea o singură dată(cum ar fi ziua de naștere petrecere),fotografi de familieDacă ați găsit urmele pe fundal,puteți utiliza un ușor umed cârpă umedă pentru a șterge.Notă : NU lăsați vinil fundal atinge apa.​Aceeași imagine în diferite monitoare va arăta diferite efecte de culoare.Pentru a materialor utilizate sau pictorial de cerneală în diferite loturi,fundalul imprimat va avea o ușoară diferență în culoare.Vă rugăm să cumpere cu atenție dacă nu puteți accepta acest lucru.Q : care e diferența dintre subțire de vinil și poliester?O : Tesatura de vinil : Subțiri și ușoare;Nu rezistent la apa;Poate fi folosit doar pentru fotografie de interior;De obicei, pentru un timp de utilizare;Maximă fără sudură lățimea este de 300cm;(Alte magazine : maxim poate fi tăiat 180cm,mai mare dimensiunea de fundal trebuie să fie îmbinate )Oxford tesatura : Comparativ cu poliester,este relativ subțire;Mai ieftin decât poliester;Maximă fără sudură latime de 300cm;Pot fi spălate și călcate;Poate fi folosit atât în interior, cât și de fotografie în aer liber;Preț economic, de calitate Mai bună!Țesătură de poliester : Mai gros;Maximă fără sudură latime de 300cm;Pot fi spălate și călcate;(Pentru poliester fundal,puteți săl spele sau de fier pentru a elimina ridurile,cutele sunt ușor de îndepărtat.)Poate fi folosit atât în interior, cât și de fotografie în aer liber;Pot fi utilizate și stocate pentru o perioadă lungă de timp;Q : Cum de a elimina cutele?A : puteți bloca fundal sau învelițil pe un tub pentru a reduce cutele.Pentru vinil fundal,puteți fier pe partea din spate cu temperatură scăzută pentru a elimina sau reduce cutele,dar te rog, nu de fier pe partea din față sau lasa fundal atingeți de apă,pentru că va distruge fundal.

Profilul produsului : Material : vinilMaterial Greutate : 120 GSM.tip : digital printingCaracteristici : Subțiri, ușoare și portabile,unwashble, Lumina absorbant , Nonreflectorizante , de buzunar,fără sudură, scris la calculator pentru realismPentru : nunta, adullt, copii, petrecere de vacanță, comerciale, de muncă, anunț de afișare etc.Un fel de memento : Pliat transport gratuit.dar acesta poate fi rulat vas cu tub de hârtie,deci, nu riduri,dacă puteți plăti suplimentar costul de transport maritim...

Bine ati venit la FOTOKEEN FOTOGRAFIE Magazin ,există multe stiluri diferite de echipamente fotografice la vanzare!!!!!!!!!Profesionale 10ft*10ft Pictate manual Muselină Fundaluri,cel mai bun studio de fotografiere de fundal A0262 pentru copii, pentru adulți și pentru animale de companieDescriere : 1 ,fundal Fotografie serie de muselină este pictat manual cu mai multe dimensional stil pentru o frumoasa fotografie de fundal.2, Ambele vopsea și de vopsea sunt formulate și folosite pentru a menține muselină moale și flexibil.3, Fiecare este artizanale ca o piesa de arta originala și va conține diferențe care fac de fundal unic.4 , Acesta este un bumbac fără sudură de muselină de fundal.5, fundalul este 10ft*10ft(3m*3m) ,suficient de mare pentru cele mai multe, fotografie, cum ar fi de a filma full fotografii portret de un mic grup de oameni sau de a oferi un fundal complet pentru o varietate de ipostaze de un model întro așezat, în picioare sau chiar în poziție culcat...

Brandul nostru Paste Suntem un profesionist de fotografie fundal producător de fundal Noastre este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Brandul nostru Paste Suntem un profesionist de fotografie fundal producător de fundal Noastre este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc Designerii nostri pot proiecta o varietate de medii în funcție de nevoile fiecărui client...

Despre brandul nostru Allenjoy Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

Transport gratuit You Pro YP870 / N3 fără fir control de la distanță, de fotografiere cu Temporizator de la Distanță pentru Sony A58 ,NEX3 NL A7 / A7 RDescripition : La You Pro YP870 fără Fir Timer si de Eliberare a Declanșatorului nevoie de wireless de declanșare la nivelul următor...

Dimensiuni : 1.5 X2.2 M (5 X7 ft)(Dacă aveți specifice de dimensionare are nevoie, nici de trecutul nostru pot fi comandate cu dimensiuni personalizate Vă rugăm să ne contactați)Material : Pictorial pânză, scris la calculator pentru realism...

Professional10ft*10ft Muselină Fundaluri,Ideea de Fotografie Backdrop6044,de înaltă calitate, cravatăvopsite Muselină Fondul pentru nunti,copii Realizat din materiale rezistente muselină material 100% bumbac pentru a absorbi lumina și ajuta la eliminarea reflecție Complet fără sudură; a făcut dintro bucată de materia Mașină de spălat; permite 58% pentru contracție Ondulată dea lungul marginilor pentru a împiedica lacrimile Lumină greutate, Ușor de ori mai mare Varietate de alegere pentru yoAmbalare : fiecare px întrun sac PPCălduros atenție : Pentru fiecare context este vopsea de mână, astfel încât culorile și imaginea pot varia ușor de la secțiunea afișate în galerie fotoIn special,avem multe dimensiuni de mai jos,va rugam sa lasi un mesaj atunci când aveți nevoie .Fabrica De Show

~Bine ati venit la magazinul nostru~ Suntem un profesionist de fotografie fundal producător.Noastre în principal fundaluri pentru nouNascuti,Copii,Adulti,Familie,Etapă de Nunta,Ziua de nastere&Petrecere de Vacanță,Tort si fotografie Alimente.Ne străduim să oferim cea mai înaltă calitate, servicii excelente și incredibil cel mai mic pret pentru tine.Dacă aveți orice întrebăriplz nu ezitați să convone și vom fi bucuroși să vă răspundă în 24 de ore.MaterialArta Material : subțire (de asemenea, durabil),moale,ușor,Ușor de Ori & Carry ,mai ieftin și lumină decât pânza și de vinil,Art Fabric,de ceva timp vom numi la fel de subtire de vinil ,dar nu cu mult diferit de Vinil .Deci, citiți cu atenție înainte palce ordineDimensiuni : Toate fundalurile sunt tipărite în lățime x înălțime format.Cele mai populare dimensiuni ar trebui să fie utilizate pentru : 1) fără Sudură Dimensiune (vin întro singură bucată,fără cusături)4ft x 4ft (125cm X125cm)5ft x 5ft (150cm X150cm)5ft x 7ft (150cm X220cm)5ft x 10ft (150cm X300cm)(Notă : 4 X4ft și 5 X5ft dimensiune are întotdeauna "Podea" parte,ai putea alege potrivire etaje în aceeași dimensiune de la magazinul nostru.Toate aceste dimensiuni sunt potrivite pentru NouFotografie și Copii Mici sau animale de Companie Fotografie.)2) Nu fără Sudură Dimensiune (venit în 24 bucăți,au cusături între fondul)8ft x 8ft (250cm X250cm)nici o podea de persoană care să stea.10ft x 10ft (300cm X300cm)nici o podea de persoană care să stea.7ft x 10ft (200cm X300cm)8ft x 12ft (250cm X360cm)10ft x 15ft (300cm X450cm)10ft x 20ft (300cm X600cm)Aceste dimensiuni veni în 24 bucăți, trebuie să le atașați cu bandă fațăverso...

~Bine ati venit la magazinul nostru~ Suntem un profesionist de fotografie fundal producător.Noastre în principal fundaluri pentru nouNascuti,Copii,Adulti,Familie,Etapă de Nunta,Ziua de nastere&Petrecere de Vacanță,Tort si fotografie Alimente.Ne străduim să oferim cea mai înaltă calitate, servicii excelente și incredibil cel mai mic pret pentru tine.Dacă aveți orice întrebăriplz nu ezitați să convone și vom fi bucuroși să vă răspundă în 24 de ore.MaterialArt Tesatura este cel mai vandabil material, acest material este lumina, nonrezistent la apa, ușoară diafane, altele decât nonreflectorizante, pe care estepotrivit pentru utilizarea în interior...

Cald Sfat : transport Gratuit este cel mai costeficiente exprima,dar asta un pic mai mult timp pentru transport,Dacă te superi,te rog atent alegere sau contactatine consulte expediate express...

Profesionale 10ft*10ft tyemor Pictat Muselină Fundaluri,cel mai bun studio de fotografiere, studio de fundal,Ideea fundaluri fotografice dimensiune : 10ft*10ft(3*3m) a Făcut din materiale rezistente muselină material 100% bumbac pentru a absorbi lumina și ajuta la eliminarea reflecție Complet fără sudură; a făcut dintro bucată de materia Mașină de spălat; permite 58% pentru contracție Ondulată dea lungul marginilor pentru a împiedica lacrimile Lumină greutate, Ușor de ori mai mare Varietate de alegere pentru tine de Note : fondul va fi foded întrun pachet.are cute,pot fi calcate.fondul va fi lipit de mai multe părți, atunci când dimensiunea mai mare decât 5 FT(înălțime)...

Despre brandul nostru HUAYI Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști Trecutul nostru este orientată în primul rând la nounascuti,copii, adulti,sarbatori,aniversari,nunti,etc...

~Bine ati venit la magazinul nostru~ Suntem un profesionist de fotografie fundal producător.Noastre în principal fundaluri pentru nouNascuti,Copii,Adulti,Familie,Etapă de Nunta,Ziua de nastere&Petrecere de Vacanță,Tort si fotografie Alimente.Ne străduim să oferim cea mai înaltă calitate, servicii excelente și incredibil cel mai mic pret pentru tine.Dacă aveți orice întrebăriplz nu ezitați să convone și vom fi bucuroși să vă răspundă în 24 de ore.MaterialArt Tesatura este cel mai vandabil material, acest material este lumina, nonrezistent la apa, ușoară diafane, altele decât nonreflectorizante, pe care estepotrivit pentru utilizarea în interior...

Sfat Cald : Implicit au ferestre din podea,Dacă nu vrei să te podea, vă Rugăm să lăsați un mesaj să ne dea Transport gratuit este cel mai costeficiente exprima,dar asta un pic mai mult timp pentru transport,Dacă te superi,te rog atent alegere sau contactatine consulte expediate express...

Please wait...