0
clear
  • Pentru Toyota Alphard Vellfire 2015-2018 ABS Cromat caroserie Usi Laterale Semifabricate Streamer Trim Autocolant Exterior Accessoreis 4buc
  • -20%
  • -20%
Pentru Toyota Alphard Vellfire 2015-2018 ABS Cromat caroserie Usi Laterale Semifabricate Streamer Trim Autocolant Exterior Accessoreis 4buc

Pentru Toyota Alphard Vellfire 2015-2018 ABS Cromat caroserie Usi Laterale Semifabricate Streamer Trim Autocolant Exterior Accessoreis 4buc

RON 207.68
RON 172.00

Disponibilitate
Disponibil pentru ordine


Bine ati venit
Bine ati venit la magazinul nostru ! Sper să înființeze pe termen lung relație de afaceri cu tine!
Element Stare
100% Brand Nou , De Cea Mai Buna Calitate .
C ompatible Model
( Acest Produs Este Accesorii Auto )
Pentru Toyota Alphard 2016 2017 2018
Element Descriere
Material : de Înaltă Calitate ABS Cromat Include : 4 buc/set pentru 1 masina . A făcut într-un ISO 9001 facilitatea de a asigura o bună calitate. . Exact la Fel ca Imagine Spectacol. Instrucțiuni de instalare Nu Sunt Furnizate, în cazul în care elementul este Fixat de 3 M Adeziv, următoarele 3 M Adeziv metoda de Instalare pentru referință .
3 M Adeziv
Metoda de instalare Pasul 1 : vă rugăm să curățați locul cu alcool 50% să asigurați-vă că nu există praf. Pasul 2 : scoateți 3m adeziv în spate; Pasul 3 : se incinge 3m adeziv de pistol de aer cald;(Un sfat pentru a pune pe furnizate cu banda 3m este de a încălzi mânere și acoperă acest lucru face ca lipiciul de pe banda mai lipicios și vor rămâne pe veci!) Pasul 4 : instalați produsele în locul potrivit ,nu-ți speli mașina, în termen de 48 de ore.
Observa Toate produsele noastre nu sunt potrivite pentru masina, care este varianta versiune. Daca masina ta este o variantă versiune , vă rugăm să contactați cu vanzatorul inainte de a cumpara. ceea ce ne trimite exact ca imagine arată, vă rugăm să confirmați cu poze inainte de a licita la produs.
Pierdut sau Daune
Politica de returnare detalii
Dacă primiți elementul daune, vă rugăm să contactați echipa noastră de servicii clienți în termen de 48 de ore
Dacă nu ați primit elementul după confirmarea livrării puteți contacta echipa noastră de servicii clienți pentru a începe o urmă cu transportatorul. Vom raporta un pachet de pierdut,
Orice element care este aprobat pentru schimbul de schimb, elementul va trebui să fie în stare de brand nou, ceea ce înseamnă că elementul nu este instalat și acesta trebuie să fie păstrate în ambalajul original. În caz contrar, nu va fi cu 20% taxă va fi încasat.
Contactati-Ne
"Clienții în primul rând ,bună credibilitate, de calitate superioara, cele mai bune servicii", este promisiunea noastră permanentă pentru clienții atât acasă și în străinătate . Vă rugăm să asigurați-vă că partea care ai comandat-o se potrivește înainte de tăiere, pictura, modificarea sau instalarea finală. E-mail-ne mai întâi dacă simțiți că părțile nu s-ar potrivi pentru orice motiv.
Ne străduim pentru a ajunge la 100% satisfacție a clienților rata. Dacă aveți orice problemă sau întrebări, vă rugăm să ne contactați înainte de a părăsi feedback-ul. Vom raspunde e-mail în 24 de ore în mod regulat săptămână de zile și 48 de ore după week-end.
Dacă sunteți mulțumit cu produsul și serviciul nostru, vă rugăm să lăsați-ne feedback-ul pozitiv și 5 stele . Feedback-ul dvs. este suportul pentru noi și poate ne ajuta să îmbunătățim.

Specificația

Nume De Brand:
Kadore
Material:
ABS
Model de masina:
Pentru Toyota Alphard Vellfire 2015-2017
Înălțime Element:
0.5cm
Articol Diametru:
1inch
Caracteristici Speciale:
Protecția și Decorarea
Articol Greutate:
2.1kg
Modelul Anului:
2015-2017
Numele Modelului:
123701
Extern De Certificare De Testare:
ISO9000
Element De Lungime:
100cm
Lățime Produs:
18cm
Tip De Element:
Crom Styling
Tip De Element:
Exterioare Turnare Trim Styling

Cu marfa dată pe măsură ce cumpără

Gaura de jos dimensiuni : 10x6.2 cm,pls făcut sigur originalantene de dimensiuni mai mici decât acesta,în caz contrar,nu se poate instala.Vă rugăm să cumpere Superrechin de antenă,se potrivesc mai mare bază.

Observați, vă Rog, contactaține prin mesaj pentru soluție dacă te întâlnești orice întrebări, vă mulțumim! Taxe de Import, impozite și taxe nu sunt incluse în prețul sau taxele de transport...

1 buc LH masina bara fata grila de acoperire stanga pentru Ford Fiesta 20092012Este prodnou,OEM pentru masina ta.OEM Part Number : LH : 8 A6917 F909**Bfore de a comanda, vă rugăm să verificați numărul și partea cu atenție.Metoda de plata : Ai 24 de ore la plata pentru comanda ta...

Fibra de Carbon din Spate Portbagaj Dedicat Aripa de Buze potrivit Pentru Bmw Seria 5 Gran Turismo GT 101210231Ai Putea dori, de asemenea Aceste produseCum Pentru A Instala Instalare : Utilizare banda 3 M pentru a vă ajuta să instalați,banda 3 M incluse in pachet .

Element Montarea : Masini Compatibile : Pentru Mazda 3 M3 Axela 2017 2018 Descriere Prod: Stare : 100% nou Material : Fabricat Din ABS de calitate Chrome Include : 12buc / set, întrun ISO 9001 facilitatea de a asigura o bună calitate...

NOTĂ : Dacă nu alegeți "Nave Din : China", Nu va fi perceput TAXA.1 Suntem un producător care produce peste mii model de piese auto Avem stricte QC înainte de fiecare expediere...

Gaura de jos dimensiuni : 10x6.2 cm,pls făcut sigur originalantene de dimensiuni mai mici decât acesta,în caz contrar,nu se poate instala.Vă rugăm să cumpere Superrechin de antenă,se potrivesc mai mare bază.

Gaura de jos dimensiuni : 10x6.2 cm,pls făcut sigur originalantene de dimensiuni mai mici decât acesta,în caz contrar,nu se poate instala.Vă rugăm să cumpere Superrechin de antenă,se potrivesc mai mare bază.

Informații Despre BunurileNume : Masina Fata / Spate Benzi Lip & Deflector Bara / SpoilerMaterial : EPDMDimensiune : 2.5 Metri x 60mm x 25 mmGreutate : 1 KGSe Potrivesc Pe : Daewoo GentraBara de Buze Buzele Pentru Daewoo Gentra / Top Gear Magazin Dedicat Pentru Tuning Auto / TOPGEAR Recomanda Body Kit + BenziO Veste Bună ! Spoiler Lip fost îmbunătățit ! Adaugă vântul taie design funcție ! În mod eficient a îmbunătăți rezistența la vânt când de mare viteză ! Si masina ta arata foarte foarte misto ca Body kit ! Caz de Tuning pentru fani ! Locuri de Muncă ușor de instalat .Descriere : 1...

NOTĂ : Dacă nu alegeți "Nave Din : China", Nu va fi perceput TAXA.1 Suntem un producător care produce peste mii model de piese auto Avem stricte QC înainte de fiecare expediere...

3 Butoane de Înlocuire Cheie de la Distanță Shell Caz Pentru Toyota Cu TOY43 Lama Fob Cheie Capac 5 BUC / lotDacă aveți nevoie sau interesat în a face afaceri engros,bine ati venit la chat cu mine!Am doar nava a confirmat Aliexperss adresa...

NOTĂ : Dacă nu alegeți "Nave Din : China", Nu va fi perceput TAXA.1 Suntem un producător care produce peste mii model de piese auto Avem stricte QC înainte de fiecare expediere Suntem un producător care produce peste mii model de piese auto...

Informații Despre BunurileNume : Masina Fata / Spate Benzi Lip & Deflector Bara / SpoilerMaterial : EPDMDimensiune : 2.5 Metri x 60mm x 25 mmGreutate : 1 KGSe Potrivesc Pe : Chevrolet TornadoChevrolet UtilitateBara de Buze Buzele Pentru Chevrolet Tornado Utilitate / Top Gear Magazin Dedicat Pentru Tuning Auto / TOPGEAR Recomanda Body Kit + BenziO Veste Bună ! Spoiler Lip fost îmbunătățit ! Adaugă vântul taie design funcție ! În mod eficient a îmbunătăți rezistența la vânt când de mare viteză ! Si masina ta arata foarte foarte misto ca Body kit ! Caz de Tuning pentru fani ! Locuri de Muncă ușor de instalat .Descriere : 1...

Noi Rezervorului de Lichid de Frână Sticla Rezervor Capac de Acoperire pentru Peugeot 206 306 307 308 408 508 20072009 2010 2011 2012 2013 2014 2015Stare : Nou Material : plastic Culoare : negru Diametru Exterior : 5.2 cm Diametru intern : 4.4 cm Element incl: Lichidul de Frână Capac de Sticla x 1 Compatibil : se potrivesc pentru Peugeot 206, 306, 307, 308, 408, 508 20072015Acest Lucru Este Element De Înlocuire, Nu OriginalCaracteristici Perfect pentru auto originale Ușor de instalareNotă : Toate dimensiunile sunt măsurate de mână, pot exista mici abateri.Fotografie De Produs

NOTĂ : Dacă nu alegeți "Nave Din : China", Nu va fi perceput TAXA.1 Suntem un producător care produce peste mii model de piese auto Avem stricte QC înainte de fiecare expediere Suntem un producător care produce peste mii model de piese auto...

Gaura de jos dimensiuni : 10x6.2 cm,pls făcut sigur originalantene de dimensiuni mai mici decât acesta,în caz contrar,nu se poate instala.Vă rugăm să cumpere Superrechin de antenă,se potrivesc mai mare bază.

Element Montarea : se Potrivesc pentru Toyota Vios / Yaris 4dr Sedan 2013 2014Descriere prod: Stare : 100% nou Material : de Înaltă Calitate ABS Plastic Cromat...

Informații Despre BunurileNume : Masina Fata / Spate Benzi Lip & Deflector Bara / SpoilerMaterial : EPDMDimensiune : 2.5 Metri x 60mm x 25 mmGreutate : 1 KGSe Potrivesc Pe : BUICK Le Sabre 2000~2005O Veste Bună ! Spoiler Lip fost îmbunătățit ! Adaugă vântul taie design funcție ! În mod eficient a îmbunătăți rezistența la vânt când de mare viteză ! Si masina ta arata foarte foarte misto ca Body kit ! Caz de Tuning pentru fani ! Locuri de Muncă ușor de instalat .Bara de Buze Buzele Pentru BUICK Le Sabre 2000~2005 / Top Gear Magazin Dedicat Pentru Tuning Auto / TOPGEAR Recomanda Body Kit + BenziDescriere : 1...

Please wait...